Zájmové kroužky

 Zájmové kroužky ve školním roce 2018/2019

 

Kroužky podpořené MŠMT (zdarma):

Kroužek Komu je určen? Období Den Čas Vedoucí
Čtenářský klub 2.-4. ročník 1. pololetí čtvrtek 15:00-16:30 Š. Heinová
Klub zábavné logiky a deskových her 1.-9. ročník 1. pololetí středa 15:00-16:30 H. Toužimská

 

Ostatní kroužky (cena se bude odvíjet od skutečného počtu přihlášených):

Kroužek Komu je určen? Období Den Čas Vedoucí Cena
Matematika po škole ( příprava a opakování k přijímacím zkouškám 9. ročník říjen až březen čtvrtek 60 minut P. Trgová 400,-
Rosnička 6.-9.ročník říjen až květen středa-1x za 14 dnů 13:30-14:30 J. Pižlová 400,-
Kaktusářský 1.-9.ročník září až květen sudé úterý 15:00-16:30 Z. Lukášek 100,-
Aranžování a vazba 4.-9.ročník říjen až květen pátek 14:00-15:30 E. Šafránková 100,-
Míčové hry 3.-4.ročník říjen až květen pátek 13:10-14:40 A. Pacovská 600,-
Skupinové bubnování 1.-4.ročník 2. pololetí středa 15:00-16:00 H.Toužimská 400,-
Výtvarný 1.-4.ročník 2. pololetí úterý 15:00-16:30 Š. Heinová 400,-
Truhlářský,práce se dřevem 6.-9.ročník říjen až květen pondělí 16:00-17:30 M. Kalík 600,-

 

Rozpis aktivit Sokola Milín 2, kam se mohou žáci také přihlásit:

Den Aktivita Hodina Učebna Vedoucí
Pondělí florbal-děti nejm. 13:45-14:30 tělocvična M. Levíčková, Š. Slanec
Pondělí aerobic děti 15:0-18:15 sálek Š. Nosákovcová
Pondělí powerjóga začáteč. 19:00-20:00 sálek R. Veselá
Pondělí badminton 19:30-21:30 tělocvična L. Suchan
Pondělí powerjóga 20:00-21:00 sálek R. Veselá
         
Úterý cvičení rodičů a dětí 15:00-16:00 tělocvična R. Veselá
Úterý míčové hry – děti 16:30-18:00 tělocvična A. Pacovská
Úterý nohejbal dospělí 19:30-21:00 tělocvična V. Kalík ml.
Úterý zdravotní cvičení 19:00-20:00 sálek J. Jahodová
         
Středa aerobic-děti nejm. 15:15-16:00 tělocvična Š.Nosákovcová
Středa aerobic děti 16:00-18:00 sálek Š. Nosákovcová
Středa florbal děti-starší 16:00-18:00 tělocvična P. Vopěnka,J. Rose
Středa florbal-dospělí 19:30-20:30 tělocvična Z. Dařílek
Středa kondiční cvičení 19:00-20:00 sálek R. Veselá
Středa badminton 20:30-21:30 tělocvična L.Suchan
         
Čtvrtek florbal-děti mlad. 15:00-16:30 tělocvična M. Levíčková, Š. Slanec
Čtvrtek nohejbal-dospělí 19:30-21:00 tělocvična Z. Dařílek
Čtvrtek powerjóga 19:00-20:00 sálek R. Veselá
         
Pátek volejbal-dospělí 19:30-21:30 tělocvična A. Pacovská